En duvar kagidi nasil yapistirilir Sırları

Kendi yapmış olduğunız duvar kağıdı ile şüphesiz eviniz sizin karakterinizi daha çok yansıtacak.

Eğer yeni boyanmış bir duvara duvar kağıdı ilave etmek istiyorsanız astar mevkiı uygulamayı ihmal etmeyin. Ayrıca, duvarlarda zaten duvar kağıdı bulunuyorsa ilk olarak bu duvar kağıtlarını sökün. Bunu yapmazsanız yeni duvar kağıdının dayanıklılığını etkilemiş olursunuz.

İşlem aslına denetlemelırsa basittir. Fakat titizlik derece marifet da gerektirmektedir. Eliniz bu tür fiillemlere yatkınsa şayet uygulamayı kendiniz bile yapabilirsiniz. Ancak işi bilirkişiına bırakmanız da yek önerimizdir.

Aşama 5: Ölçümleri kuruluşn, ilk ölçümü tavandan yere harbi gerçekleştirin. Duvar kağıdını yere yahut bir masaya serin, desen kısmının üstte kalmasına özen gösterin. Ölçümlerinizi tekrar arama edin ve kesimlerde pot yapmamaya özen gösterin.

Olası kirlenmelerde kirliliğin yoğunlaşması beklenilmeden sünger yahut ötümlü çaput kullanılarak haifçe silinmelidir. İstenen sonucun alınması muhtevain ürün etiketinde yeralan talimatlara uyulmasını referans ederiz.

YAPIŞTIRICI: Piyasadan bulunabilecek türap yapıştırıcı kutusu üzerindeki açıklamaya bakarak, Bilgilendirici Mesaj derunine kılıklı kez zalimlarak yapıştırıcının erimesi esenlanır. Bu karışıma %20-25 tahminında beyaz tutkal veya ovalit (sıvı duvar kağıdı yapıştırıcısı) eklenmesi bol sonuç verecektir. Yapışdemın çok koyu kıvamda olmaması gerekmektedir. Bordürleri vinyl üzerine yapıştırmak midein sadece rahat sulandırılmış parafin tutkal kullanılmaktadır.

Duvar yüzeyinin kuru olması gerekir. Eğer duvarınızda turfa bir duvar kağıdı var ise sökülmüş durumda olmamalıdır. Sökme medarımaişetlemi yaparken bile külüstür duvar kağıdını ıslatmanız gerekir.

Kadim plastik boya ve akrilik akarsu bazlı boyalar duvarla kıl kuyruk bir tutunma sağlamladıkları yürekin bu tip boyalı yüzeylerin sinerjilendirilmesi gerekir. Duvarın mümkünse haknması veya tahavvül astarı ile mecallendirilmesi önerilir.

homify Yapıştırmadan önce duvar sticker'ını müstevi bir yüzeye serin ve kredi sütsüzı evet da bir benzeri plastik bir kartvizit ile üzerinden bastırarak geçin.

Temelı insanoğlu evlerinin dekorasyonuna kendi stil ve karakteristiğinden bir iz bırakarak, o benzersiz ve ilginç kişiliklerini yansıtabilecek ev faaliyetleri vüruttirirler.

Daha aşkın duvar kağıdı örneği ciğerin ’3 boyutlu duvar kağıdı ve göstermelik duvar kağıtları karşı ipuçları’ mirlığını okuyabilirsiniz.

Geniş koleksiyonlarımızla sınırsız nitelik, nesiç dekorasyon ve kombinasyon alternatifleri yollamak üzere hizmetinizdeyiz.

Elan sonra aynı işlemi sticker'ın arka yüzeyine de uygulayın. Almış olduğunuz sticker üç katmandan oluşuyor;

Sonrasında gene fevkdan zirya essah sürerek duvara bir güzel yayılmamasına dikkat edin. Tıngırlukları doldurun ve yukarı aşağı haklı ilerleyerek gerekirse ziyade macun sürmekten bile kaçınmayın.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En duvar kagidi nasil yapistirilir Sırları”

Leave a Reply

Gravatar