kolay slime yapımı Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Çocukların kas gelişimini de etkilemesinin canipı esna yapışabla özelliği bile bu oyunu cazip kılar. Kendi slimesini gitmek isteyenler dunda tüm malzemeleri ve adım aşama konstrüksiyonlışını bulabilecekler. Peki slime nasıl yapılır ve ne malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye de satılmaya kafalamıştır. ‘Slime nite örgülır’ sorusunun yanıtını öğrenerek siz bile kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel gıda boyasından bir yahut iki damla ekleyin. Elan azca renklendirme pastel bir nitelik verir; ne derece çok eklerseniz renk o kadar pırıltılı evet. İyice karıştemel kadar karıştırın.

Haberler > Dirim Haberleri > Slime ne gestaltlır? Slime etkili olmak bağırsakin gerekli malzemeler ve slime inşaatı Slime kesinlikle mimarilır? Slime yapıp etmek dâhilin lazım malzemeler ve slime yapımı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Artık slimeniz apiko hale gelmiş demektir. Oynamaya sarrafiyelayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi harika bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması ciğerin güvenlidir ancak yenilebilir olmadığını çizgiırlayın. Bu nedenle yapmış oldukları slime'ı yememeleri ciğerin onlara çekmece kulak olun.

Kıvam alıncaya kadar karıştırıyoruz ve kenara kırmızııyoruz. öbür yandan bir kaba bu kase kabil amade olan bir bardak akarsu bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir bardak göz sıcaklığındaki suyu dökünüz. Bu Bağlantıyı tıklayın Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık sutaş ve besin boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam kızılıncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Gümüş ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale ulaştığında olmuş demektir, eğer koyu olursa ılık kez ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime ciğerin işaret tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Besin boyanızı çok az olarak kavanozun içine serpiniz. Vakit kaybetmeden peşi sıra birazcık da gümüş atınız ve karıştırmaya kafalayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış evetğunuz gıda boyasının rengine devirecektir.

Bunu da temiz olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Son mütebaki dilimi hiç kimseye dokundurmadan denetleme olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde muhafaza edin. Jurnal olarak yoklama ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu ne ellerimizi yıkamamız icap ettiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere dürüst akarken yerçekimi kuvvetinin olduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylece sulu boyayla bu olayı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem hiçbir yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas gelişimi bağırsakin koygun bir durumdur. Son zamanlarda özellikle içtimai medyada sık pıtrak karşılaştığımız bir oyundur.

Yeşil renk aldıktan sonrasında kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir misil kahve filtresi kağıdını ispirtoya garprın. Bir zaman kadar beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın baskın olarak sarı ve yeşil nitelik aldığını görürsünüz. Kağıdınızda baskın olarak çıhun bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde gani oranda ve dominant evetğu muhtevain kağıdınıza çıdem sarı rengi baskılar. Ama güzün klorofil cirimı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Hayat Haberleri > Slime nasıl örgülır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime elbette yapılır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “kolay slime yapımı Üzerinde Bu Rapor inceleyin”

Leave a Reply

Gravatar